Menu
Sepet

Oda Parfümü

Oda Parfümü
Marka: USO Paris
Beyaz çiçeklerin kokusu, bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30 gün boyunca mekanı saracaktır.Evinize doğanın taze nefesini getiren çeşitli beyaz çiçek kokusu ile büyüleneceksiniz. İstenmeyen kokular anında yok olur ve etkisi kalıcıdır.Zarif şişesini, koku bittikten sonra da..
75,00TL
Marka: USO Paris
Beyaz yasemin kokusu, bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30 gün boyunca mekanı saracaktır.Evinize doğanın taze nefesini getiren beyaz yasemin kokusu ile büyüleneceksiniz. İstenmeyen kokular anında yok olur ve etkisi kalıcıdır.Zarif şişesini, koku bittikten sonra dahi dekora..
75,00TL
Marka: USO Paris
Mango kokusu, bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30 gün boyunca mekanı saracaktır. Evinize doğanın taze nefesini getiren mango kokusu ile büyüleneceksiniz. İstenmeyen kokular anında yok olur ve etkisi kalıcıdır. Zarif şişesini, koku bittikten sonra dahi dekorasyon amaçlı ..
75,00TL
Marka: USO Paris
Paçuli ve lavanta kokusu, bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30 gün boyunca mekanı saracaktır.Evinize doğanın taze nefesini getiren paçuli ve lavanta kokuları ile büyüleneceksiniz. İstenmeyen kokular anında yok olur ve etkisi kalıcıdır. Zarif şişesini, koku bittikten sonra..
75,00TL
Marka: USO Paris
Odunsu bir koku, bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30 gün boyunca mekanı saracaktır. Evinize ağaçların, ormanın huzur veren nefesini getiren odunsu Wood Luxury kokusu ile büyüleneceksiniz. İstenmeyen kokular anında yok olur ve etkisi kalıcıdır. Zarif şişesini, koku bitti..
75,00TL
Marka: USO Paris
Yeşil Çay kokusu, bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30 gün boyunca mekanı saracaktır.Evinize doğanın taze nefesini getiren yeşil çay kokusu ile büyüleneceksiniz. İstenmeyen kokular anında yok olur ve etkisi kalıcıdır.Zarif şişesini, koku bittikten sonra dahi dekorasyon ama..
75,00TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Web sitesini kullanarak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.