Hakkımızda

USO Türkiye merkezli bir dünya markasıdır. Bununla birlikte Ortadoğu, körfez Arap ülkeleri, Rusya, Romanya, Bulgaristan, Ukrayna, Azerbaycan, ABD, İngiltere, Hollanda ve Almanya gibi birbirinden farklı beğenilere sahip dünyanın çeşitli ülkelerinde tanınan ve aranan bir markadır.


İstanbul’da bulunan kendimize ait tesisimizde üretim yapmaktayız.Bugün için, mevcut ürün yelpazemiz; kadın ve erkek parfümü, kolonya, oda parfümü, oda spreyi, body mist, deo spray içermektedir.Kozmetik sektöründe sayısı az da olsa bazı içerikler hayvan adlarıyla anılıyorsa bile bunlar gerçek canlı hayvanlardan elde edilmeyip laboratuvar ortamında yapay olarak üretilen maddelerden oluşmaktadır. Aksi bir durum hem ekonomik değildir hem de firmamızın yaşama saygı anlayışına aykırıdır. Kullandığımız hammaddeler arasında yalnızca bitkiler ve mineraller gerçek kaynaklarından elde edilmektedir.  


Çalıştığımız tedarikçilerin de bizimle aynı düşünceye sahip olmaları konusunda oldukça seçici davranmakta olmamız kati prensibimizdir.


İhracata yoğunlaşmamız nedeniyle ülkemizde şu an yalnızca İstanbul ve İzmir’de bulunan birkaç satış mağazamız ve internet sitemiz üzerinden hizmet vermekteyiz.


Mutlak müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir.


Ürün çeşitliğini, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek bu hedefimizi gerçekleştirmek ve daha çok insana ulaşabilmek amacındayız.