Menu
Sepet

Ready Oda Parfümü

Ready Oda Parfümü
Marka: USO Paris
Gri Amber + Sedir AğacıOryantal, balzamik.Gri amberin denizden, sedir ağacının ormandan gelen kokuları bu parfümde birleşti. Kendinizi, denizden gelen esintiyle serinleyen bir kütük evin içinde hissedebilirsiniz.Pakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir kez ters çevi..
40,00TL
Marka: USO Paris
Bambu + IhlamurOryantal, Çiçeksi.Bambunun "yeni" hissi veren kokusuyla ıhlamurun tazelik veren kokusunu birleştirdik. Odanızda hiç bitmeyen bir yenilik duygusu yaratacak bir karışım. Pakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30-40 gün..
40,00TL
Marka: USO Paris
Vişne + KızılcıkÇiçeksi, Meyvemsi.Meyvemsi bir parfüm kokusu. Vişneli dondurmayı hatırlatan, sizin parfümünüzle bütünleştiğiniz gibi odanızın da kendi parfümüyle bütünleşeceği enfes bir koku.Pakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 3..
40,00TL
Marka: USO Paris
Turunç ÇiçekleriTurunçgiller, aldeidik.Limon, greyfurt, bergamot, portakal, mandalina gibi çeşitli turunç meyvelerinin çiçeklerinden bir araya getirilmiş tazelik, enerji veren aromatik bir parfüm. Odanızı enerjiyle doldurun.Pakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir k..
40,00TL
Marka: USO Paris
Orman MeyveleriMeyvemsi, gurman.Kendinizi bir ormanda çilek toplarken hayal edin. Böğürtlen, çilek gibi çeşitli orman meyvelerinin enerji ve mutluluk veren kokusunu odanızda hissedin.Pakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30-40 gün..
40,00TL
Marka: USO Paris
Leylak BahçesiÇiçeksi.Leylakların açmasını beklemeyin. Odanızı leylak bahçesine çevirin. Leylak kokusu dinlendirici ve rahatlatıcıdır. Odanız leylak çiçekleri açsın.Pakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30-40 gün boyunca mekanı sa..
40,00TL
Marka: USO Paris
Mango + KavunMeyvemsi, gurman.Mango ve kavunun yumuşak, aromatik kokusu odanıza ferahlık verecekPakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30-40 gün boyunca mekanı saracaktır.İstediğiniz koku yoğunluğunu çubuk sayılarını artırıp azalta..
40,00TL
Marka: USO Paris
Tütün + VanilyaOryantal, baharatlı.Tütün ve vanilya kokularının harika bir karışımı. Egzotik, gizemli, kokladığınızda sizi uzak diyarlara götüren, fark yaratan bir parfüm.Pakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30-40 gün boyunca mek..
40,00TL
Marka: USO Paris
Beyaz Çiçekler + Gül + YosunÇiçeksi, misk.Beyaz çiçekler, gül ve yosun kokusundan oluşan, kırlarda uzanmışsınız hissi veren bir karışım. Pakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30-40 gün boyunca mekanı saracaktır.İstediğiniz koku yo..
40,00TL
Marka: USO Paris
Beyaz GülÇiçeksi, yeşil.Yoğun bir gül kokusu odanızı anında etkisi altına alacak. Beyaz güllerden oluşan esans size tazelik, huzur ve enerji hissettirecek. Pakette 5 adet özel bambu çubuk bulunmaktadır. Bambu çubukları haftada bir kez ters çevirdiğinizde yaklaşık 30-40 gün boyunca mekanı saracaktır...
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Web sitesini kullanarak çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız.